Koordinátor tvorby testov zo slovenského jazyka a literatúry a čitateľskej gramotnosti pre ZŠ

Národný inštitút vzdelávania a mládeže (NIVAM)

Miesto práce
Žehrianska 9, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Plat v zmysle zákona o odmeňovaní pri výkone prác vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výskumná a vývojová činnosť, tvorba testovacích nástrojov zo slovenského jazyka a literatúry, spravovanie banky úloh zo slovenského jazyka a literatúry.

Podľa Kolektívnej zmluvy (napr. navýšenie počtu dní dovolenky - 5 dní, príspevok na stravovanie).

Zoznam dokladov požadovaných od uchádzača: žiadosť, kópia dokladu o ukončení vzdelania a získaných tituloch, motivačný list, profesijný štruktúrovaný životopis, ďalšie doklady o preukázaní vedomostí (napr. certifikáty, osvedčenia, oprávnenia).
Poznámka: zamestnávateľ bude požadovať ku dňu nástupu výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie druhého, príp. tretieho stupňa – pedagogický smer, slovenský jazyk a literatúra v aprobácii, učiteľstvo predprimárnej a primárnej pedagogiky výhodou ale nie podmienkou.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Ďalšie požiadavky: prax vo vyučovaní na ZŠ, prax vo vyučovaní na prvom stupni ZŠ výhodou, absolvovanie školení k problematike hodnotenia kvality vzdelávania a tvorby testovacích nástrojov, schopnosť tímovej práce, ochota ďalej sa vzdelávať a zvyšovať si kvalifikáciu, vysoké pracovné nasadenie.

NIVAM pôsobí najmä v oblasti predprimárneho vzdelávania, základného vzdelávania a stredného vzdelávania, špeciálneho vzdelávania a inkluzívneho vzdelávania, základného umeleckého vzdelávania, jazykového vzdelávania a záujmového vzdelávania, v oblasti podpory profesijného rozvoja pedagogických zamestnancov odborných zamestnancov, v oblasti celoživotného vzdelávania v oblasti práce s mládežou, v oblasti monitorovania a hodnotenia kvality výchovy a vzdelávania a výskumu v uvedených oblastiach.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3216225  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat v zmysle zákona o odmeňovaní pri výkone prác vo verejnom záujme.