Zdravotnícky laborant na Oddelenie patologickej anatómie

Národný onkologický ústav v Bratislave

Miesto práce
Klenová 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
932 EUR/mesiacosobný príplatok + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie laboratorných vyšetrení podľa predpísaných metód na Oddelení patologickej anatómie

- možnosť pracovať v kolektíve špičkových odborníkov
- poskytujeme ubytovanie
-skrátený pracovný čas
-preplácanie nadčasov
-zľava na nákup vo verejnej lekárni NOU

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SZŠ odbor zdravotnícky laborant, špecializácia v klinickej patologickej anatómi

-bezúhonnosť, preukázaná čistým výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace
-zodpovednosť,flexibilita,

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 3735756  Dátum zverejnenia: 14.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac