Sestra pre zdravotnú dokumentáciu

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
901 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie chorobopisov a vykonávanie administratívnej práce.

• práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
• osobný príplatok
• preplácanie nadčasov
• ubytovanie len 70 eur mesačne
• príspevok na DDS
• zľava na nákup vo verejnej lekárni NOÚ
• skrátený pracovný čas
• týždeň dovolenky navyše

Informácie o výberovom konaní

Prihlášky prosime zasielať na adresu:
[email protected]

02/ 59378629

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stredná zdravotnícka škola

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, preukázaná čistým výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 3735753  Dátum zverejnenia: 18.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 901 EUR/mesiac