Vedúci Oddelenia informačných technológií - výberové konanie

Národný onkologický ústav

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.341,- eur + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a koordinuje prácu na oddelení. Spolupracuje s odbornými pracoviskami v rámci organizácie. Zabezpečuje správnu funkciu a chod systémov výpočtovej techniky, programových prostriedkov, multimediálnych, komunikačných a informačných systémov, kontroluje dodržiavanie ochrany autorských práv v oblasti softwaru.

Ponúkame možnosť práce v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení.

Generálny riaditeľ Národného onkologického ústavu vypisuje výberové konanie na obsadenie funkcie : Vedúci/a Oddelenia informačných technológií.

Prihlášku spolu s vyplnením osobným dotazníkom, profesijným životopisom, overenými dokladmi o dosiahnutom vzdelaní, originálom výpisu z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace a projektom rozvoja a riadenia Oddelenia informačných technológií zasielajte na adresu :

Riaditeľstvo Národného onkologického ústavu
Klenová 1
833 10 Bratislava

Heslo: " Konkurz OIT "

Termín odovzdania prihlášok: 04.02.2019 do 12 hod.. Prihlášky bez úplných požadovaných dokladov nebudú zaradené do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.2.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technická univerzita, fakulta elektrotechniky a informatiky

- prax minimálne 5 rokov v odbore a vo vedúcej funkcii
- preukazateľné manažérske, organizačné a riadiace schopnosti

Zdravotníctvo

Klenova 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Šrámek
Tel.: +421259378663
E-mail: poslať životopis
ID: 3577982   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.341,- eur + ďalšie odmeny