Primár/ka Špecializovaných ambulancií

Národný onkologický ústav v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2.098,- EUR + ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a vykonáva dozor pri zabezpečovaní úloh v Špecializovaných ambulanciách. Úzko spolupracuje s ostatnými vyšetrovacími a liečebnými zložkami a odbornými pracoviskami v rámci organizácie.

Ponúkame možnosť práce v kolektíve špičkových odborníkov.

Generálny riaditeľ Národného onkologického ústavu, Klenová 1, 833 10 Bratislava, vypisuje výberové konanie na obsadenie funkcie : Primár/ka Špecializovaných ambulancií .

Prihlášky spolu s vyplneným osobným dotazníkom, profesijným životopisom, overenými dokladmi o dosiahnutom vzdelaní, potvrdením o registrácii v stavovskej organizácii, projektom riadenia Špecializovaných ambulancií a originálom výpisu z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace zasielajte na adresu:

Generálny riaditeľ Národného onkologického ústavu
Klenová 1
833 10 Bratislava 37

Heslo: "KONKURZ".

Termín odovzdania prihlášok: 12.11.2018 do 12:00 hodiny. Prihlášky bez úplných požadovaných dokladov nebudú zaradené do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - lekárska fakulta, špecializácia v odbore klinická onkológia alebo interné lekárstvo

- odborná zdravotnícka prax minimálne 10 rokov
- projekt riadenia a rozvoja Špecializovaných ambulancií (min. v rozsahu 5 strán A4)
- preukázateľné manažérske organizačné a riadiace schopnosti
- morálna bezúhonnosť preukázaná čistým registrom trestov

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 3511882  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.098,- EUR + ďalšie odmeny