Sestra inštrumentárka na Centrálne operačné sály

Národný onkologický ústav v Bratislave

Miesto práce
Klenová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 002 EUR/mesiac1002€ sestra s certifikátom, 1132€ so špecializáciou +osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva samostatne odbornú prácu na operačných sálach, spojenú s prípravou na vykonanie operácie a inštrumentovanie pri náročných operačných výkonoch.

• práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
• jednorazový náborový príspevok 300 eur
• platové podmienky nad rámec zákona
• príplatok za zmennosť
• rizikový príplatok
• osobný príplatok
• preplácanie nadčasov
• bezplatné stravovanie v jedálni za prvý polrok
• ubytovanie len 35 eur mesačne
• príspevok na DDS
• zľava na nákup vo verejnej lekárni NOÚ
• možnosť bezplatného špecializačného štúdia
• nárok na študijné voľno 8x ročne
• skrátený pracovný čas
• týždeň dovolenky navyše
• bazén
• teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

špecializácia: inštrumentovanie v operačnej sále

bezúhonnosť, preukázaná čistým výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 2354751  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 002 EUR/mesiac