Vedúca sestra Oddelenia radiačnej onkológie -výberové konanie

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto
Termín nástupu
01.07.2024
1 695,2 EUR/mesiacfinálna mzda je upravovaná podľa rokov odbornej praxe, osobný príplatok a ďalšie plnenia v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi a kontroluje ošetrovateľskú starostlivosť o pacientov na oddelení

Spolupracuje s ostatnými vyšetrovacími a liečebnými zložkami a odbornými pracoviskami v rámci organizácie

Práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
Platové podmienky nad rámec zákona
Nadštandardný príspevok na DDS
Zľava na nákup vo verejnej lekárni NOÚ
Celoústavné interné vzdelávanie, semináre (kreditované) na atraktívne
profesijné témy
Skrátený pracovný čas
7 dní dovolenky navyše

Riaditeľ Národného onkologického ústavu vypisuje výberové konanie na obsadenie funkcie:
Vedúca sestra Oddelenia radiačnej onkológie
Projekt stratégie rozvoja oddelenia na obdobie 4 rokov (rozsah min. 1 strana A4 max. 5 strán formátu A4).

Projekt stručne rozviesť do 2 základných oblastí:

1. Oblasť ošetrovateľstva – manažment poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti na lôžkových oddeleniach a ambulantnom segmente
2. Personálna oblasť – personálne zabezpečenie poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti, nastavenie optimálneho normatívu

Potrebné dokumenty na predloženie:
Prihláška do výberového konania, vyplnený osobný dotazník, profesijný životopis, úradne osvedčené doklady o dosiahnutom vzdelaní, potvrdenie o registrácii v stavovskej organizácii, výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace

Požadované doklady ako aj vypracovaný projekt je potrebné zaslať na adresu:
Riaditeľstvo Národného onkologického ústavu
Klenová 1
833 10 Bratislava
a označiť heslom „ Konkurz – ORO“
Termín odovzdania prihlášok : do 24.5.2024 14,00 hod.
Prihlášky bez požadovaných dokladov nebudú zaradené do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.6.2024 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore ošetrovateľstvo,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Špecializácia v odbore ošetrovateľská starostlivosť o dospelých

Odborná zdravotnícka prax 5 rokov so špecializáciou manažment v ošetrovateľstve

Odborná zdravotnícka prax 15 rokov bez špecializácie manažment v ošetrovateľstve

Registrácia v stavovskej organizácii
Manažérske, organizačné a riadiace skúsenosti
Empatická a profesionálna komunikácia
Vysoká flexibilita, vysoké pracovné nasadenie

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Nataša Stojkovičová
Tel.: +421259378625
E-mail: poslať životopis
ID: 4823412  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 695,2 EUR/mesiac