Skladník - Verejná lekáreň

Národný onkologický ústav v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
845,1 EUR/mesiac+ možnosť udelenia osobného príspevku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie skladu drobného hmotného materiálu a pomocného materiálu, vedenie predpísanej evidencie

Skladovanie a ošetrovanie špeciálnych druhov materiálov v skladoch osobitného určenia, vedenie ich evidencie

Vykonáva pomocné práce pri preberaní, uskladňovaní a skladovaní liekov, liečivých látok, pomocných látok, horľavín, laboratórnych diagnostík a obalov

Eviduje prijatú a odoslanú korešpondenciu

Vykonáva práce s interným informačným systémom

Zabezpečuje kancelárske, pracovné a hygienicko-sanitačnépomôcky

Pracuje s dokumentáciou lekárne – zakladá, triedi, vyhľadáva a archivuje dokumenty podľa platných právnych predpisov

Vykonáva nevyhnutné práce a administratívne úkony v súvislosti so spracovávaním receptov pre poisťovne

Zabezpečuje základnú hygienickú očistu priestorov a vybavenia lekárne v rozsahu, ktorý určujú platné právne predpisy

Okrem vyššie uvedených činností vykonáva ďalšie pracovné úlohy podľa príkazov a pokynov nadriadeného vedúceho pracovníka

​Práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
Nadštandardný príspevok na DDS
7 dní dovolenky navyše
Skrátený úväzok - 6 hodín denne
Zľava na nákup vo Verejnej lekárni NOÚ

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email adresu: [email protected] a uveďte v ňom, že súhlasíte, aby NOÚ spracovával Vaše osobné údaje v súlade zo zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou.
Po starostlivom posúdení žiadostí budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny a iniciatívny prístup k práci
Tímová práca, samostatnosť, spoľahlivosť
Bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov nie starším ako 3 mesiace

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 4792899  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 845,1 EUR/mesiac