Sestra do nepretržitej prevádzky

Národný onkologický ústav v Bratislave

Miesto práce
Klenová
Termín nástupu
ihneď
1 304 EUR/mesiacOd 1 304 EUR/mesiac - mzda je v závislosti od získanej odbornosti, certifikátu alebo špecializácie a započítanej odbornej praxe + osobný príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov na lôžkových oddeleniach Kliniky klinickej onkológie, Kliniky onkohematológie, oddelení radiačnej onkológie, oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny, oddelení gynekologickej onkológie

• práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
• preplatenie alikvotnej časti stabilizačného príspevku
• jednorazový náborový príspevok 1 000 €
• bezplatné stravovanie v jedálni počas prvých 6 mesiacov od nástupu
• cenovo výhodné ubytovanie pre zamestnancov s trvalým pobytom nad 50 km od
Bratislavy
• motivačné odmeny
• nadštandardný príspevok na DDS
• zľava na nákup vo verejnej lekárni NOÚ
• možnosť bezplatného špecializačného štúdia
• 7 dní dovolenky navyše
• celoústavné interné vzdelávanie, semináre (kreditované) na
atraktívne profesijné témy

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis na email adresu [email protected] (PhDr. Katarína Zanchetta + 421 2 593 786 29). Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade zo zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v odbore vítaná
• empatia, starostlivý prístup k pacientom
• bezúhonnosť, preukázaná výpisom z
registra trestov, nie starším ako 3 mesiace
• registrácia v príslušnej stavovskej
organizácii

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Nataša Stojkovičová
Tel.: +421259378625
E-mail: poslať životopis
ID: 4747533  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 304 EUR/mesiac