Asistent/ka ekonomického odboru

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
1 193,52 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta/kandidátky + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca s kancelárskymi softwarovými aplikáciami
• vybavovanie telefonátov, vedenie kalendára manažéra
• vybavovanie poštovej a emailovej korešpondencie: príjem, triedenie, distribuovanie, odpovedanie
• organizačná a koordinačná činnosť, komunikácia s interným a externým personálom
• spracovávanie a analýza finančných údajov a dokladov, ich reportovanie
• manažment pracovných porád interných i externých skupín, evidencia zápisov, vyhodnocovanie plnenia úloh

Skrátený týždenný pracovný čas - 37,5 hodiny
Platové podmienky nad rámec Zákonníka práce
7 dní dovolenky navyše
Nadštandardný príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Možnosť stravovania v ústavnej jedálni
Zľava na nákup vo verejnej lekárni NOÚ

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis na email adresu [email protected]. Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade zo zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Office 365

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• logické a analytické myslenie
• orientácia na detail
• schopnosť pracovať samostatne
• komunikačné zručnosti
• zodpovednosť, spoľahlivosť, tímovosť
• organizačné schopnosti
• dobrý písomný prejav
• time-management
• bezúhonnosť preukázaná čistým výpisom z registra nie starším ako 3 mesiace

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Nataša Stojkovičová
Tel.: +421259378625
E-mail: poslať životopis
ID: 4726251  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 193,52 EUR/mesiac