Zdravotnícky laborant na Oddelenie patologickej anatómie

Národný onkologický ústav v Bratislave

Miesto práce
Klenová 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 102,01 EUR/mesiacOd 1 102,01 EUR/mesiac - mzda bude stanovená v závislosti od získanej odbornosti, certifikátu alebo špecializácie a započítanej odbornej praxe + možnosť udelenia osobného príspevku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie laboratórnych vyšetrení podľa predpísaných metód na Oddelení patologickej anatómie

Nadštandardné pracovné podmienky
Skrátený pracovný čas
Bezplatné stravovanie v zamestnaneckej jedálni počas prvých 6 mesiacov od nástupu
7 dní dovolenky navyše
Nadštandardný príspevok na DDS
Zľava na nákup vo verejnej lekárni NOU

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email adresu: [email protected] a uveďte v ňom, že súhlasíte, aby NOÚ spracovával Vaše osobné údaje v súlade zo zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou.
Po starostlivom posúdení žiadostí budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ odbor zdravotnícky laborant, VŠ I. alebo II.stupňa v odbore Laboratórne vyšetrovacie metódy.

Pozitívny a iniciatívny prístup k práci
Samostatnosť, spoľahlivosť

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 4536119  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 102,01 EUR/mesiac