Sestra do nepretržitej prevádzky na Oddelenie chirurgickej onkológie

Národný onkologický ústav v Bratislave

Miesto práce
Klenová
Termín nástupu
ihneď
1 211 EUR/mesiacOd 1 211 EUR/mesiac - mzda je v závislosti od získanej odbornosti, certifikátu alebo špecializácie a započítanej odbornej praxe + osobný príspevok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov na Oddelení chirurgickej onkológie

• práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
• jednorazový náborový príspevok 1 000 €
• bezplatné stravovanie v jedálni počas prvých 6 mesiacov od nástupu
• príspevok na životné jubileá v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy
• motivačné odmeny
• nadštandardný príspevok na DDS
• zľava na nákup vo verejnej lekárni NOÚ
• možnosť bezplatného špecializačného štúdia
• 7 dní dovolenky navyše
• celoústavné interné vzdelávanie, semináre (kreditované) na
atraktívne profesijné témy

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis na email adresu [email protected] (PhDr. Katarína Zanchetta + 421 2 593 786 29). Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade zo zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax v odbore vítaná
• empatia, starostlivý prístup k pacientom
• bezúhonnosť, preukázaná výpisom z
registra trestov, nie starším ako 3 mesiace
• registrácia v príslušnej stavovskej
organizácii

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 4534287  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 211 EUR/mesiac