Sanitár do nepretržitej prevádzky

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
888,52 EUR/mesiacVýška základnej mzdy záleží podľa počtu rokov praxe + možnosť udelenia osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná hygienická starostlivosť o chorých, vrátane asistencie sestre, fyzicky namáhavá pomocná práca zdravotníckeho charakteru

• Práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
• Platové podmienky nad rámec zákona
• 7 dní dovolenky navyše
• Bezplatné stravovanie v jedálni prvých 6 mesiacov
• Nadštandardný príspevok na DDS
• Zľava na nákup vo verejnej lekárni

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis na email adresu [email protected] (PhDr. Katarína Zanchetta + 421 2 593 786 29). Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v súlade zo zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie v odbore sanitár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť preukázaná čistým výpisom z registra
trestov, nie starším ako 3 mesiace
Registrácia v príslušnej stavovskej organizácii
Pozitívny a iniciatívny prístup k práci
Samostatnosť, spoľahlivosť
Prax v odbore vítaná

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 4475409  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 888,52 EUR/mesiac