Sestra do jednozmennej prevádzky (Oddelenie laboratórnej hematológie a transfúziológie) - zastupovanie počas MD/RD

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 059,49 EUR/mesiac1 059,49 € absolvent, 1 259,46 € sestra so špecializáciou, 1 297,10 € VŠ vzdelanie, možnosť udelenia osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment darcov telefonicky aj osobne
Zadávanie údajov a práca s PC
Odber biologického materiálu
Vykonávanie prístrojového odberu od pacientov
Práca s krvinkovými separátormi a inými prístrojmi
Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o darcov a pacientov počas aferetického odberu
Spracovanie produktu
Administratívne práce

Práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
Jednorazový náborový príspevok 1 000 €
Nadštandardné pracovné podmienky
Nadštandardný príspevok na DDS
Bezplatné stravovanie v zamestnaneckej jedálni počas prvých 6 mesiacov
Zľava na nákup vo verejnej lekárni NOÚ
Možnosť bezplatného špecializačného štúdia
Celoústavné interné vzdelávanie, semináre (kreditované) na atraktívne profesijné témy
7 dní dovolenky navyše
Pracovný čas od 7:00 do 15:00 počas pracovných dní

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis na email adresu [email protected] (PhDr. Katarína Zanchetta + 421 2 593 786 29) a pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.18/2018 Z. z. O ochrane osobných údajov. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

diplomovaná všeobecná sestra, VŠ v odbore ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny a iniciatívny prístup k práci
Tímová práca, samostatnosť, spoľahlivosť
Empatická a profesionálna komunikácia s darcami a pacientami
Bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov nie starším ako 3 mesiace
Registrácia v príslušnej stavovskej organizácii

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 4348996  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 059,49 EUR/mesiac