Lekár na Oddelenie onkohematológie I

Národný onkologický ústav v Bratislave

Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 366 EUR/mesiacmožnosť pridelenia osobného príplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné pracovné činnosti, diagnostická a liečebno-preventívna činnosť spojená s osobným poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

Práca v kolektíve odborníkov v špičkovom zariadení
Výhodné finančné podmienky
Dovolenka nad rámec Zákonníka práce
Možnosť ubytovania v ústavnej ubytovni (trvalý pobyt minimálne 50 km od
Bratislavy)
Nadštandardný príspevok na DDS

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email adresu [email protected] a pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.18/2018 Z. z. O ochrane osobných údajov. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Zodpovednosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
Občianska bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace
Komunikatívnosť, empatia

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 4228590  Dátum zverejnenia: 31.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 366 EUR/mesiac