Sestra do nepretržitej prevádzky - Oddelenie onkohematológie - Transplantačná jednotka

Národný onkologický ústav v Bratislave

Miesto práce
Národný onkologický inštitút, Klenová, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 023 EUR/mesiac1 023€(absolvent), 1 216€(sestra so špec.), 1 252€ (sestra so špec. min.5 rokov). Možnosť udelenia osobného príplatku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Transplantačná jednotka (jednotka intenzívnej onkohematologickej starostlivosti) - intenzívna chemoterapia malígnych hematologických a onkologických ochorení s následnou transplantáciou kmeňových krvotvorných buniek v aseptickom ošetrovateľskom režime. Odborné špecializované ošetrovateľské služby spojené s poskytovaním komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti. Pripravuje pacientov na vyšetrovacie a liečebné výkony. Sleduje fyziologické funkcie a prejavy pacientov, monitoring. Práca v nepretržitej prevádzke.

Platové podmienky nad rámec zákona
Nadštandardné pracovné podmienky
Dovolenka nad rámec Zákonníka práce
Celoústavné interné vzdelávanie, semináre (kreditované) na atraktívne profesijné témy
Jednorazový náborový príspevok vo výške 1 000 €
Bezplatné stravovanie v jedálni počas prvých 6 mesiacov
Možnosť ubytovania v ústavnej ubytovni
Nadštandardný príspevok na DDS
Zľava na nákup vo verejnej lekárni NOÚ

Životopis zasielajte na email adresu [email protected] (PhDr. Katarína Zanchetta +421 2 593 78 629) a uveďte v ňom, že súhlasíte, aby NOÚ spracovával Vaše osobné údaje v súlade so zákonom č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbor ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny a iniciatívny prístup k práci
Samostatnosť, spoľahlivosť, morálna bezúhonnosť
Empatická a profesionálna komunikácia
Registrácia v príslušnej stavovskej organizácii

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 4191709  Dátum zverejnenia: 27.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 023 EUR/mesiac