Zdravotnícky laborant na Oddelenie patologickej anatómie

Národný onkologický ústav v Bratislave

Miesto práce
Klenová 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
932 EUR/mesiacosobný príplatok + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie laboratorných vyšetrení podľa predpísaných metód na Oddelení patologickej anatómie

- možnosť pracovať v kolektíve špičkových odborníkov
- poskytujeme ubytovanie (zamestnancom s trvalým pobytom mimo Bratislavy minimálne 50km)
-skrátený pracovný čas
-preplácanie nadčasov
-zľava na nákup vo verejnej lekárni NOU

Pracovná pozícia je ponúkaná na zastupovanie počas materskej dovolenky.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorý spĺňajú všetky požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte, aby, NOU spracovávala Vaše osobné údaje v súlade zo zákonom č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SZŠ odbor zdravotnícky laborant

- bezúhonnosť, preukázaná čistým výpisom z registra trestov, nie starším ako 3 mesiace
- zodpovednosť
- flexibilita

Národný onkologický ústav je špecializovaná nemocnica zameraná na poskytovanie komplexnej zdravotnej onkologickej starostlivosti v rozsahu špecializovanej ambulantnej zdravotnej starostlivosti, špecializovanej ústavnej zdravotnej starostlivosti, spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek a intenzívnej zdravotnej starostlivosti. Pôsobí aj ako koordinačné centrum onkologickej starostlivosti v Slovenskej republike. Podieľa sa na vedecko-výskumnej činnosti, výchove vedeckých pracovníkov, klinickom skúšaní a spolupráci v tejto oblasti s ďalšími zdravotníckymi, akademickými a vedeckými inštitúciami na Slovensku a v zahraničí.
ID: 4018462  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 932 EUR/mesiac