Technický pracovník - strojník, Národný inštitút vzdelávania a mládeže (NIVAM)

Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Miesto práce
Karloveská 64, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
757,5 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Tarifný plat vo výške od 757,50 eur/mesiac. + osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie plynulého chodu strojného zariadenia plavárne,
- vedenie denných záznamov o stave strojovne a nameraných hodnotách vody v bazéne,
- upravovanie vody na základe nameraných hodnôt,
- čistenie filtračného zariadenia,
- príprava chemických roztokov podľa zdravotných a technických noriem,
- nahlasovanie technických závad zistených počas prevádzky plavárne,
- kontrolovanie a usmerňovanie stavu vzduchotechniky a výmenníkovej stanice,
- vykonávanie preventívnu údržby zariadení.
- zúčastňovanie sa pri výkone odborných prehliadok a revízií, spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov.
- práca na 3-zmennú prevádzku (prevádzkový čas budovy od 5,30 h do 21,30 h)

• príjemné pracovné prostredie,
• sociálna politika.

Pracovná pozícia je obsadzovaná na miesto technického pracovníka plavárne na Karloveskej ulici č. 64.
V prípade záujmu o pracovnú ponuku posielajte nižšie spomenuté dokumenty mailom na adresu [email protected] do 10.02.2023.
Zoznam požadovaných dokumentov:
• Súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z.
o ochrane osobných údajov
• Životopis
• Čistý register trestov
Zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na pohovor len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Zdravotná spôsobilosť - zdravotný preukaz,
Odborná spôsobilosť – vzdelanie alebo osvedčenie o odbornej spôsobilosti – epidemiologicky závažná činnosť v úpravniach vody a pri obsluhe vodovodných zariadení na umelých kúpaliskách – (skúšky je možné absolvovať po nástupe do zamestnania)
• zodpovednosť,
• samostatnosť,
• spoľahlivosť, precíznosť.

Národný inštitút vzdelávania a mládeže je príspevková organizácia Ministerstva školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky, ktorá vznikla 1. júla 2022 zlúčením organizácií Metodicko-pedagogické centrum (MPC), Slovenská pedagogická knižnica (SPK), Štátny pedagogický ústav (ŠPÚ), IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže a Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania (NÚCEM).

Národný inštitút vzdelávania a mládeže pôsobí v oblasti predprimárneho vzdelávania, základného vzdelávania a stredného vzdelávania, špeciálneho vzdelávania a inkluzívneho vzdelávania, základného umeleckého vzdelávania, jazykového vzdelávania a záujmového vzdelávania, v oblasti podpory profesijného rozvoja pedagogických zamestnancov odborných zamestnancov, v oblasti celoživotného vzdelávania, v oblasti práce s mládežou a v oblasti monitorovania a hodnotenia kvality výchovy a vzdelávania a výskumu v uvedených oblastiach.
Poskytuje vzdelávanie a poradenstvo pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom, metodicky usmerňuje školy a školské zariadenia, aplikuje pedagogický výskum, organizuje predmetové olympiády a súťaže, poskytuje externé testovanie na školách, neformálne vzdelávanie mládeže či spravovanie knižničného fondu. Zároveň reflektuje potreby vzdelávania pre moderné školstvo, plní aktivity z Plánu obnovy a odolnosti SR a realizuje projekty financované Európskou úniou na národnej a medzinárodnej úrovni.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4460131  Dátum zverejnenia: 10.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 757,5 EUR/mesiac