Informátor (vrátnik - údržbár) m/ž

Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
884 EUR/mesiac+ ďalšie príplatky. Odmeňovanie podlieha zákonu č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• služba na vrátnici krajského pracoviska Banská Bystrica, zabraňuje vstupu nepovolaných osôb,
• zabezpečenie a kontrolu vstupu a výstupu osôb zo stráženého objektu,
• výdaj a preberanie kľúčov od jednotlivých miestností, robí záznam o vydaných a prevzatých kľúčoch v evidencii na to určenej,
• po ukončení pracovnej doby vypracovanie záznamu o neodovzdaných kľúčoch a odovzdá ho kolegovi,
• podávanie informácií o prebiehajúcich podujatiach v objekte, usmerňuje a naviguje návštevy v rámci objektu,
• v prípade práce popoludní po skončení prevádzkovej doby budovy kontrolu všetkých okien v budove, či sú zabezpečené proti vstupu, vypína svetlá v komunikačných priestoroch budovy, kontrolu dostupných elektrospotrebičov a zariadení, či sú vypnuté, uzamknutie budovy, vonkajších brán a uvedie do činnosti poplašné a signalizačné zariadenie,
• je kontaktnou osobou Centrálneho pultu ochrany a v prípade spustenia zvukovej signalizácie (PCO) po pracovnej dobe a kontaktovaní zamestnancami PCO sa musí dostaviť na pracovisko,
• obsluhu kontaktného telefonického zariadenia, prepínanie prichádzajúcich hovorov, hlásenie prípadných porúch na telefónnej ústredni,
• preberanie poštových zásielok a balíkov,
• samostatný údržbár/ elektrikár,
• bežné údržbárske a manipulačné práce v budove a jej okolí (ako napr. odhŕňanie snehu, posýpanie vstupného chodníka a vchodu do budovy soľou, údržba zelene),
• preventívne kontroluje zariadenia, technický stav a hlási prípadné poruchy,
• bezodkladné nahlasovanie havárií vody, plynu a elektrickej energie,
• vedenie mesačných odpočtov elektrickej energie, plynu a vody,
• obsluha technických zariadení malej kotolne,
• fyzická evidencia majetku,
• dbá o poriadok v pivničných a skladových priestorov, v garáži, pred budovou,
• je prítomný pri vykonávaní revíznych a odborných kontrolách,
• vedenie agendy spojenej s autodopravou na pracovisku,
• vodič služobného vozidla, starostlivosť o služobné vozidlo,
• vykonáva drobné stavebné a udržiavacie práce, ktoré si nevyžadujú špecifické oprávnenia s platnými právnymi predpismi,
• práca na PC: internet, word, excel, outlook, interný software,
• plní ďalšie úlohy na základe pokynov nadriadeného.

• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• home office (5 dní a viac podľa dohody s nadriadeným)
• pracovná doba 37,5 h
• pružný pracovný čas
• MULTISPORT karta
• príspevok na DDS
• podpora vzdelávania a osobného rozvoja zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický, technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vrátnik, údržbár

Počet rokov praxe

5

Od ideálneho kandidáta očakávame:
• skúsenosť na pozícií vrátnika / informátora / údržbára aspoň 5 rokov
• manuálna zručnosť
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti §21 - elektrotechnik - výhodou
• doklad o overení odborných vedomostí vyhradených technických zariadení tlakových a plynových (do 100kW) - výhodou

Oceníme, keď budeš mať tieto vlastnosti:
• príjemná, slušná, komunikatívna osoba
• samostatnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť
• dôslednosť a precíznosť
• administratívno-technické zručnosti
• nadšenie a chuť pracovať

Národný inštitút vzdelávania a mládeže je príspevková organizácia Ministerstva školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky, ktorá vznikla 1. júla 2022 zlúčením organizácií Metodicko-pedagogické centrum (MPC), Slovenská pedagogická knižnica (SPK), Štátny pedagogický ústav (ŠPÚ), IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže a Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania (NÚCEM).

Národný inštitút vzdelávania a mládeže pôsobí v oblasti predprimárneho vzdelávania, základného vzdelávania a stredného vzdelávania, špeciálneho vzdelávania a inkluzívneho vzdelávania, základného umeleckého vzdelávania, jazykového vzdelávania a záujmového vzdelávania, v oblasti podpory profesijného rozvoja pedagogických zamestnancov odborných zamestnancov, v oblasti celoživotného vzdelávania, v oblasti práce s mládežou a v oblasti monitorovania a hodnotenia kvality výchovy a vzdelávania a výskumu v uvedených oblastiach.
Poskytuje vzdelávanie a poradenstvo pedagogickým a nepedagogickým zamestnancom, metodicky usmerňuje školy a školské zariadenia, aplikuje pedagogický výskum, organizuje predmetové olympiády a súťaže, poskytuje externé testovanie na školách, neformálne vzdelávanie mládeže či spravovanie knižničného fondu. Zároveň reflektuje potreby vzdelávania pre moderné školstvo, plní aktivity z Plánu obnovy a odolnosti SR a realizuje projekty financované Európskou úniou na národnej a medzinárodnej úrovni.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4399456  Dátum zverejnenia: 11.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 884 EUR/mesiac