Sestra pri lôžku

Národný endokrinologický a diabetologický ústav n.o.

Miesto práce
Kollárova 282/3, Ľubochňa
Termín nástupu
dohodou
1 211 - 1 695 EUR/mesiacZákladná mzda bude stanovená podľa zákona č. 578/2004 Z. z. , získaných rokov praxe a dosiahnutej špecializácie. Po skončení skúšobnej doby možnosť získať osobný príplatok. Mesačné vyplácanie nebezpečnostného príplatku. K základnej mzde sú vyplácané príplatky za odpracované soboty, nedele a sviatky podľa ZP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná ošetrovateľská starostlivosť o pacientov na lôžkovom oddelení v trojzmennej prevádzke.

- koncoročné odmeny
- odmeny pri životných a pracovných výročiach
- príspevky zamestnávateľa III. pilier
- celozávodná dovolenka počas vianočných sviatkov
- príspevok na rekreáciu zamestnanca
- príspevky zo sociálneho fondu podľa Kolektívnej zmluvy
- možnosť osobného rastu
- stabilné pracovné miesto

Pozvaní na pohovor budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady na výkon pracovnej pozície "sestra". Špecializácia v odbore vítaná, no nie je podmienkou.
Na ponuky uchádzačov so vzdelaním zdravotnícky asistent a praktická sestra nebudeme reagovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ - všeobecná sestra, VŠ - ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, flexibilita, komunikatívnosť, ústretovosť, ochota učiť sa nové veci

vysokošpecializovaný liečebný ústav

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4590060  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 211 EUR/mesiac