Logo Národné divadlo Košice

Inšpicient baletu

Národné divadlo Košice

Miesto práce
Hlavná 58, Košice
Termín nástupu
01.09.2024
1 500 EUR/mesiacPráca vo verejnom záujme. Funkčný plat v zmysle platných právnych predpisov (zákon č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme) a podnikovej kolektívnej zmluvy, ktorý sa odvíja od kvalifikácie a odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Organizačne zabezpečuje divadelné predstavenie alebo iný kultúrny program v rôznych priestorových podmienkach.
  • Vydáva záväzné pokyny pre účinkujúcich – umeleckých a technických zamestnancov na javisku a v zákulisí.
  • Vedie a vyhotovuje inšpicientský záznam z každého baletného predstavenia.
  • Zodpovedá za včasný nástup umelcov na scénu, za bezpečnosť práce všetkých zainteresovaných na skúškach a predstaveniach.
  • Oboznamuje sa s režijným zámerom inscenácie v skúšobnom procese a na jeho základe vypracuváva plán skúšok podľa pokynov režiséra, choreografa príp. asistenta réžie.
  • Zúčastňuje sa na všetkých skúškach a predstaveniach inscenácií a dohliada na dodržiavanie pracovnej disciplíny.
  • Pred začiatkom skúšok a predstavení skontroluje prítomnosť účinkujúcich, technických pracovníkov, postavenie scény, jej funkčnosť a všetky rekvizity. Prípadné nedostatky neodkladne nahlási zodpovednému pracovníkovi a z hľadiska bezpečnosti a nerušeného priebehu skúšok a predstavení dohliada na to, aby na javisku a v zákulisí boli počas prestavenia len účinkujúci, príslušný technický personál a absolútna disciplína.

  • práca v stabilnej a prestížnej organizácii
  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • spoločenské aktivity
  • Multisport program

Ak Vás pozícia zaujala, prosím pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Vyhovujúcich kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2024 (ostáva ešte 61 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

umelecké zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

3

Od kandidáta očakávame zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, samostatnosť, ale aj tímového hráča, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, všeobecný rozhľad.​

Predmetom činnosti Národné divadla Košice je naštudovanie a verejné šírenie diel pôvodnej a svetovej dramatickej, hudobno-dramatickej a hudobnej tvorby s cieľom prispievať k všestrannému rozvoju divadelnej kultúry v Slovenskej republike a reprezentovaniu slovenského divadelného umenia v zahraničí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hrindová
E-mail: poslať životopis
ID: 4835861  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac