Finančný účtovník

Národné divadlo Košice

Miesto práce
Hlavná 58, Košice
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné zabezpečovanie účtovníckych agend.
- Zodpovedá za riadny stav a vedenie účtovnej evidencie a výkazníctva.
- Zabezpečuje podklady do rozborov a analýz z účtovnej evidencie, tabuľky v exceli, výkazy.
- Zúčtováva pokladničné doklady a odsúhlasuje účtovný stav pokladne na skutočný.
- Spracováva podklady na vyúčtovanie finančných prostriedkov – preddavkov vyplatených zo Štátnej pokladne do pokladne NDKE. V prípade potreby v rámci zastupovania vykonáva pokladničnú agendu.
- Odsúhlasuje súvzťažnosť účtovných vzťahov (pokladňa, mzdy, honoráre, odvody do fondov, dane, nájomné, tržby v hotovosti, skladové zásoby, pohľadávky, výnosy budúcich období, bežné účty, stravné, majetok a iné).
- Vykonáva zúčtovanie daní - DPH a dane z príjmov a s nimi súvisiace okruhy účtovníckych prác.
- Spracováva účtovné doklady, mesačné uzávierky apod. v programe SOFTIP PROFIT. Zabezpečuje pravidelnú archiváciu dát.
- Okrem individuálnej uzávierky zabezpečuje aj konsolidovanú uzávierku.

MultiSport karta
5 dní dovolenky nad rámec ZP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť SOFTIP a SAP výhodou

- zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, samostatnosť ale aj tímový hráč, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, všeobecný rozhľad

Predmetom činnosti Národné divadla Košice je naštudovanie a verejné šírenie diel pôvodnej a svetovej dramatickej, hudobno-dramatickej a hudobnej tvorby s cieľom prispievať k všestrannému rozvoju divadelnej kultúry v Slovenskej republike a reprezentovaniu slovenského divadelného umenia v zahraničí.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Hrindová
E-mail: poslať životopis
ID: 4768026  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac