Agent call centra - prijímanie hovorov (brigáda)

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Lazaretská 26, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
7 EUR/hod.Príplatky za prácu cez víkend a vo sviatok v rámci zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie telefonických hovorov na linke call centra NCZI
- telefonické poskytovanie požadovaných informácií a evidencia hovorov
- záskok počas dovoleniek, PN-iek a iných neprítomnosti trvalých zamestnancov

Prosíme o zaslanie životopisu tých záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria a majú záujem o prácu na call centre (pri prijímaní hovorov a poskytovaní informácií) NCZI formou brigády/jednej z foriem dohôd. Vopred sa ospravedlňujeme, ale vzhľadom na veľké množstvo zaslaných žiadostí o zamestnanie nie je možné odpovedať všetkým záujemcom. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do užšieho výberového kola a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú skartované podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Ďakujeme za pochopenie a za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- bezúhonnosť
- záujem o prácu formou dohody o vykonaní práce, dohody o pracovnej činnosti alebo dohody o brigádnickej práci študenta - práca je vhodná pre študentov VŠ, záujemcov o privyrobenie si, vitálnych dôchodcov a pod.

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) je štátna príspevková organizácia, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.
NCZI analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (ezdravie).
ID: 3990108  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.