Operátor call centra - prijímanie hovorov, poskytovanie informácií

Národné centrum zdravotníckych informácií

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
800 EUR/mesiacK mzde prináležia zákonné príplatky za prípadnú prácu nadčas, cez víkend a podobne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie telefonických hovorov vedených na NCZI
- Zapisovanie a evidencia hovorov
- Telefonická podpora projektov eZdravie, COVID, eKaranténa, eAlerts a pod.
- práca v 2-zmennej prevádzke v čase od 7:00 do 15: 00 hod., od 12:00 do 20:00 hod. od pondelka do piatka (zmeny sú vopred plánované)
- možná práca cez víkend formou preplatených nadčasov vrámci zákona

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- Príspevok zamestnávateľa na DDS
- Možnosť kariérneho rastu
- Stravné lístky v hodnote 4.80 EUR

Call centrum pokrýva prevádzku od pondelka do piatka v čase od 07.00 - 20.00 hod..
Prosíme, zvážte túto skutočnosť pred tým, než nám zašlete svoj životopis.

Vzhľadom k veľkému počtu uchádzačov budeme odpovedať len vybraným kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor k nám do spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Požadovaná skúsenosť s prácou na call centre alebo v oblasti klientskej podpory
- Výborné komunikačné zručnosti
- Stresová odolnosť
- Zodpovednosť, samostatnosť
- Klientská orientácia
- Profesionálny prístup k práci
- Príjemný prejav v telefóne

Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI) je štátna príspevková organizácia, ktorej zriaďovateľom je Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky.
NCZI analyzuje zdravotnícke informácie, zároveň je poverené riadením projektu elektronického zdravotníctva (ezdravie).
ID: 3180452  Dátum zverejnenia: 29.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac