Lekár v odbernom centre Ružinov (m/ž)

Národná transfúzna služba SR

Miesto práce
Ružinovská ulica, Bratislava
1 956 EUR/mesiacOdmeňujeme podľa zákona 578/2004 Z.z. + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom Ružinovskom kolektíve privítame zodpovedného, komunikatívneho a empatického kolegu/kolegyňu, ktorý/á posilní tím lekárov v odbernom centre.

Čo vás čaká

  • vyšetrovanie darcov krvi a jej zložiek na pracovisku i na mobilných odberoch
  • odborný lekársky dohľad pri odberoch krvi u darcov
  • odborný lekársky dohľad pri odberoch plazmy a trombocytov pomocou aferetických prístrojov u darcov
  • manažment pacientov pri autológnych odberoch krvi a jej zložiek
  • vykonávanie a odborný dohľad nad liečebnými plazmaferézami u pacientov

Uvítame lekárov/lekárky:

  • absolventov/absolventky lekárskej fakulty bez atestácie
  • so základnou atestáciou - interný kmeň
  • s atestáciou v odbore hematológia a transfuziológia alebo laboratórne a vyšetrovacie metódy v hematológii
  • zodpovednosť, empatia a prodarcovský prístup sa u nás nosí

Čo vám môžeme ponúknuť:

  • u nás viete rozdeliť svoj čas medzi prácu a súkromie, prácou v jednozmennej prevádzke
  • v odbernom centre budete pracovať pondelok-piatok
  • ponúkame 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie
  • budete mať možnosť ďalšieho odborného vzdelávania
  • odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy
  • mobilné odberné výjazdy, ktoré spestria Vašu prácu

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Národná transfúzna služba Slovenskej republiky je štátnou príspevkovou organizáciou, zriadenou Ministerstvom zdravotníctva SR od 1. 1. 2004. Hlavnou misiou organizácie je zabezpečenie komplexnej produkcie krvných prípravkov najvyššej možnej kvality a bezpečnosti v požadovanom objeme a rozsahu. NTS SR je lídrom a hlavným stakeholderom v odvetví transfúznych služieb, aktuálne zamestnáva vyše 560 zamestnancov. V svojich 12 odberných a 3 spracovateľských centrách zabezpečuje až 70% celkovej produkcie transfúznych liekov v Slovenskej republike. Pre viac informácii neváhajte navštíviť náš web www.ntssr.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Zoláková
E-mail: poslať životopis