Reagujte bez životopisu

Sestra

Národná transfúzna služba SR

Miesto práce
Ružinovská 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 009 - 1 201 EUR/mesiacHorná hranica základnej zložky mzdy patrí uchádzačovi so špecializáciou v odbore. K základnej zložke mzdy sú vyplácané príplatky za prípadnú prácu nadčas, pohotovostnú službu, prácu v noci či prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odbery vzoriek krvi na predodberové vyšetrenia darcov krvi, odbery krvi na výrobu transfúznych liekov, autológne odbery u pacientov, odbery krvi mobilnou odberovou jednotkou v teréne.

  • práca s darcami krvi len počas pracovného týždňa Po-Pia, víkendy voľné
  • práca v jednozmennej prevádzke, možnosť vykonávať služby u iného zamestnávateľa
  • 5 pracovných dní dovolenky navyše
  • príspevok na stravovanie/gastro lístky aj počas dovolenky
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • možnosť ďalšieho odborného vzdelávania, účasť na odborných seminároch prednášková činnosť

Informácie o výberovom konaní

Informácie o nás nájdete na www.ntssr.sk
Životopis nám pošlite na [email protected] a nezabudnite na motivačný list a súhlas so spracúvaním osobných údajov, ktorý nájdete na www.ntssr.sk, v časti Zásady ochrany osobných údajov.

V prípade akýchkoľvek otázok ma, prosím, neváhajte kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

slušné vystupovanie, komunikatívnosť, dôslednosť a svedomitosť pri plnení pracovných úloh.

Národná transfúzna služba Slovenskej republiky je štátnou príspevkovou organizáciou, zriadenou Ministerstvom zdravotníctva SR od 1. 1. 2004. Hlavnou misiou organizácie je zabezpečenie komplexnej produkcie krvných prípravkov najvyššej možnej kvality a bezpečnosti v požadovanom objeme a rozsahu. NTS SR je lídrom a hlavným stakeholderom v odvetví transfúznych služieb, aktuálne zamestnáva vyše 560 zamestnancov. V svojich 12 odberných a 3 spracovateľských centrách zabezpečuje až 70% celkovej produkcie transfúznych liekov v Slovenskej republike. Pre viac informácii neváhajte navštíviť náš web www.ntssr.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3516947  Dátum zverejnenia: 13.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 009 EUR/mesiac