Mzdová účtovníčka/Mzdový účtovník

Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky

Miesto práce
The Spot, Bottova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacMZDA: od 2000 Eur brutto, podľa skúseností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do nášho tímu Digitálnej koalície hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorú/ého baví problematika miezd - ich komplexné spracovanie a komunikácia so zamestnancami.​

  • Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy
  • Registrácia zmien u zamestnancov v poisťovniach
  • Spracovanie ELDP, archivácia dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov
  • Príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP
  • Sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia pre potreby spoločnosti
  • Evidencia MD, PN a OČR, výpočet a odosielanie podkladov súvisiacich s PN a OČR
  • Spracovanie a evidencia dochádzky zamestnancov
  • Evidovanie a spracovanie zrážok zo mzdy
  • Zúčtovanie a odvody do sociálneho a zdravotného poistenia
  • Zúčtovanie a odvody daní, ročné zúčtovanie dane z príjmu FO
  • Vyhotovenie rozboru mzdových prostriedkov na jednotlivé strediská
  • Zasielanie výplatných pások zamestnancom, generovanie prevodných príkazov výplat a odvodových povinností
  • Vyhotovenie štatistických výkazov - mesačných, štvrťročných, ročných a rôznych ďalších prehľadov a štatistík potrebných pre externé a interné účely.
  • Vyhotovenie potvrdenia o zúčtovaných mzdách pre potreby zamestnancov (Úrad práce, banky a pod.); vyhotovenie evidenčných listov dôchodkového poistenia

​Kandidát IBA SO SKÚSENOSŤAMI 2 roky na rovnakej (podobnej) pozícii​

​- stravné vyplácané počas dovolenky a prvých 10 dní PN
​- príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie
​- moderné kancelárske priestory
​- firemné teambuildingy a akcie
​- priateľský kolektív​

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdový účtovník/mzdová účtovníčka

Počet rokov praxe

2

  • Záujem o mzdovú a personálnu problematiku
  • Samostatnosť, dobrý time management a orientáciu na detail
  • Schopnosť pracovať s citlivými údajmi, diskrétnosť, zodpovednosť

Digitálna koalícia – Národná koalícia pre digitálne zručnosti a povolania Slovenskej republiky je iniciatíva s národnou pôsobnosťou založená na podnet Európskej komisie v rámci politiky Digital skills and jobs coalition. Jej poslaním je zlepšovanie digitálnych zručností na Slovensku. Organizácia vznikla v roku 2017 na podnet Úradu podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu a IT Asociácie Slovenska. Digitálna koalícia v súčasnosti združuje takmer sto členov, pričom ide o kľúčových stakeholderov v oblasti vzdelávania a IKT na Slovensku.

Kontakt

ID: 4819217  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac