Všade blízko

Vedúci oddelenia na odbore verejného obstarávania

Miesto práce
Dúbravská cesta 4, Karlova Ves
Termín nástupu
ASAP, dohodou
2 400 EUR/mesiacViac informácií o možnostiach odmeňovania poskytneme na výberovom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra/ku na pozíciu Vedúci oddelenia na odbore verejného obstarávania, skúseného v oblasti:
- verejné obstarávanie investícií, alebo verejné obstarávanie projektov zo zahraničných zdrojov, alebo centrálne riadenie a výkon EKS.

Sme najväčším slovenským obstarávateľom a s hodnotením A+ patríme medzi tých najtransparentnejších a najzodpovednejších.
Kvalitná príprava zákaziek nám pomáha šetriť verejné financie a zvyšuje dôveryhodné postavenie spoločnosti v očiach verejnosti.
Pridajte sa k nám a pracujte na zákazkách celospoločenského významu.

Vašimi úlohami bude:
- viesť tím oddelenia verejného obstarávania,
- zodpovedať za realizáciu verejného obstarávania v súlade so Zákonom č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní,
- koncepčne a metodicky koordinovať proces verejného obstarávania,
- zabezpečovať vypracovanie smerníc a metodických pokynov pri uplatňovaní Zákona o verejnom obstarávaní,
- podieľať sa na vypracovaní a aktualizácii plánu verejného obstarávania,
- príprava a zabezpečovanie odborných podkladov, analýz, vyjadrení z oblasti verejného obstarávania,
- zodpovedať za proces kompletizácie a kontroly súťažných podkladov zo strany žiadateľov na verejné obstarávanie (organizačných zložiek),
- zabezpečovať prípravu postupov pre obstarávanie so zahraničnou účasťou, pri ktorých nie sú dané postupy v zmysle platnej legislatívy.

◦ 7,5 hodinový pracovný úväzok – vďaka tomu majú naši zamestnanci v prepočte o 16 dní v roku viac voľna,
◦ Možnosť stravovania buď formou finančného príspevku v hodnote 4,24€ alebo formou stravovacích poukážok v hodnote 5,10€, pričom nárok na príspevok za stravu máte aj počas dovolenky,
◦ Oddych je dôležitý. S nami si užijete až 5 dní dovolenky naviac,
◦ Až 3 dni mesačne môžete u nás pracovať formou home-office,
◦ Príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo výške 100€, vďaka ktorému si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily,
◦ Príspevok na III. pilier DDS až do výšky 300€ za rok – myslíme na vašu budúcnosť,
◦ Finančná odmena pri pracovných výročiach – vážime si vernosť a lojalitu,
◦ Prispievame našim kolegom na ročnú diaľničnú známku v hodnote 70€,
◦ Odmeňujeme darcov krvi až do výšky 80€ ročne,
◦ Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250€ - mať rodinu je dôležité, podporíme vás,
◦ Myslíme sociálne, v nepriaznivých životných situáciách podávame pomocnú ruku,
◦ Ak zostanete PN, finančne vás podporíme,
◦ U nás môžete rásť, organizujeme rôzne kurzy a školenia,
◦ Podporujeme tímového ducha, na tieto aktivity od nás dostanete finančný príspevok,
◦ Sme „Zdravá firma“ - zdravie je pre nás na 1. mieste a pre našich kolegov ponúkame množstvo aktivít zameraných na posilnenie zdravia,
◦ Možnosť využívať vlastné rekreačné zariadenie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov v Liptovskom Jáne za zvýhodnené ceny.

Naši zamestnanci sú u nás spokojní. Svedčí o tom aj fakt, že sme sa už 3. rok po sebe umiestnili v ankete Najzamestnávateľ medzi TOP 5 zamestnávateľmi v kategórii Doprava a logistika.

Oslovila Vás naša ponuka? Dajte nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom svojho životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa o Vás dozvieme čo najviac. V Národnej diaľničnej spoločnosti si vážime všetky reakcie na naše pracovné ponuky a s výsledkom výberového konania kontaktujeme každého uchádzača. To tiež znamená, že ak Vás na pohovor nevyberieme, môžeme sa Vám znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje Vašim skúsenostiam alebo schopnostiam. Preto, ak Vás v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhajte poslať žiadosť opätovne. My sa jej vždy budeme dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomickej, právnickej oblasti, príp. verejná správa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 3 rokov praxe na riadiacej pozícii a v oblasti verejného obstarávania, alternatívne minimá

Počet rokov praxe

3

Ideálny kandidát/ka spĺňa nasledujúce predpoklady:

* Odborné zručnosti a znalosti:
- vynikajúca znalosť Zákona o verejnom obstarávaní a prislúchajúcej legislatívy,
- znalosť FIDIC výhodou.

* Osobnostné predpoklady:
- zrelá osobnosť so schopnosťou budovať vzťahy a spolupracovať,
- vysoká miera morálnej integrity, etiky a bezúhonnosti,
- manažérske zručnosti, schopnosť motivovať členov tímu a viesť ich k dosiahnutiu stanovených cieľov a výsledkov,
- schopnosť negociácie a vyjednávacie zručnosti,
- komunikačné zručnosti, vyžaduje sa proaktívna komunikácia napriek celou spoločnosťou,
- pružnosť v myslení, adaptabilita, flexibilita, lojalita, odolnosť voči stresu.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 4530777  Dátum zverejnenia: 4.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac