Všade blízko

Odborný referent operátor (informačné a riadiace systémy tunela a diaľnic)

Miesto práce
Domkárska, Bratislava
Termín nástupu
ASAP, dohodou
1 346 EUR/mesiacOd 1346€/mesiac Viac informácií o možnostiach odmeňovania poskytneme na výberovom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stredisko správy a údržby diaľnic (SSÚD) Bratislava hľadá nového kolegu, ktorého úlohou bude zodpovedať za:

- operatívne riadiť informačný a riadiaci systém tunela, diaľnice alebo ciest v obvode strediska,
- zabezpečovať dohľad nad úsekom diaľnice prostredníctvom kamerového systému,
- zabezpečiť pravidelnú a operatívnu informačnú činnosť požadovanú vnútornými predpismi organizácie,
- spolupracovať s príslušníkmi dopravnej polície, hasičského útvaru a zdravotnej služby v prípade mimoriadnych udalostí,
- v rámci zachovania bezpečnosti účastníkov cestnej premávky a na predpoliach tunela nastavovať dopravné plány v rozsahu určenom dopravným a prevádzkovým poriadkom,
- kontrolovať zjazdnosť a vykonávať dozor nad cestnou premávkou.

Pracovný čas: 35h/týždeň v nepretržitej prevádzke - podľa zmenového plánu (12 hodinové zmeny).

◦ Možnosť stravovania buď formou finančného príspevku v hodnote 4,24€ alebo formou stravovacích poukážok v hodnote 5,10€, pričom nárok na príspevok za stravu máte aj počas dovolenky
◦ Oddych je dôležitý. S nami si užijete až 5 dní dovolenky naviac
◦ Príspevok na regeneráciu pracovnej sily vo výške 100€, vďaka ktorému si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily
◦ Príspevok na III. pilier DDS až do výšky 300€ eur za rok – myslíme na vašu budúcnosť
◦ Finančná odmena pri pracovných výročiach – vážime si vernosť a lojalitu
◦ Prispievame našim kolegom na ročnú diaľničnú známku v hodnote 70€
◦ Odmeňujeme darcov krvi až do výšky 80€ ročne
◦ Príspevok pri narodení dieťaťa vo výške 250€ - mať rodinu je dôležité, podporíme vás
◦ Myslíme sociálne, v nepriaznivých životných situáciách podávame pomocnú ruku
◦ Ak zostanete PN, finančne vás podporíme
◦ U nás môžete rásť, organizujeme rôzne kurzy a školenia
◦ Podporujeme tímového ducha, na tieto aktivity od nás dostanete finančný príspevok
◦ Sme „Zdravá firma“, zdravie je pre nás na 1. mieste a pre našich kolegov ponúkame množstvo aktivít zameraných na posilnenie zdravia
◦ Možnosť využívať vlastné rekreačné zariadenie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov v Liptovskom Jáne za zvýhodnené ceny

Naši zamestnanci sú u nás spokojní. Svedčí o tom aj fakt, že sme vyhrali 1. miesto v ankete Najzamestnávateľ roka 2021 v kategórii Doprava a logistika.

Oslovila Vás naša ponuka? Dajte nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom svojho životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa o Vás dozvieme čo najviac. V Národnej diaľničnej spoločnosti si vážime všetky reakcie na naše pracovné ponuky a s výsledkom výberového konania kontaktujeme každého uchádzača. To tiež znamená, že ak Vás na pohovor nevyberieme, môžeme sa Vám znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje Vašim skúsenostiam alebo schopnostiam. Preto, ak Vás v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhajte poslať žiadosť opätovne. My sa jej vždy budeme dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát do nášho tímu má spĺňať tieto zručnosti a predpoklady:

- výhodou je predchádzajúca prax na operačnom pracovisku v oblasti dopravy a cestnej premávky,
- výborné komunikačné zručnosti, vedenie rozhovoru s klientom, proklientska orientácia,
- schopnosť pracovať pod tlakom a operatívne sa rozhodovať v záťažových situáciách,
- sebaovládanie, trpezlivosť,
- diskrétnosť, zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť,
- tímový hráč,
- spôsobilosť a ochota pracovať aj na nočné zmeny,
- ochota absolvovať príležitostné pracovné cesty v rámci Slovenska.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 4498482  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 346 EUR/mesiac