Všade blízko

Špecialista líniových stavieb prevádzky

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves, Bratislavský kraj
Termín nástupu
1.4.2021 / dohodou
1 345 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie v závislosti od praxe kandidáta a ďalšie odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NDS hľadá kolegu na oddelenie líniových stavieb prevádzky.

Vašou úlohou bude:
- zabezpečiť činnosti súvisiace s bezpečnosťou cestnej premávky spojené s umiestňovaním a údržbou dopravného značenia a bezpečnostných zariadení
- podávať návrhy na zmeny, úpravy dopravného značenia a bezpečnostných zariadení
- pripomienkovať projekty, zúčastniť sa preberacích konaniach diaľnic a rýchlostných ciest v oblasti dopravného značenia, bezpečnostných zariadení na pripravovaných, realizovaných stavbách a na úsekoch diaľnic v prevádzke
- zabezpečovať kontrolnú činnosť, spolupracovať so štátnymi orgánmi a políciou, navrhovať nápravné opatrenia a riešenia na zabezpečenie zvýšenia bezpečnosti cestnej premávky
- pripomienkovať normy, legislatívu, technické predpisy v oblasti dopravného značenia bezpečnostných zariadení
- spracovávať podklady pre proces verejného obstarávania v súvislosti s výkonom pracovnej agendy
- zabezpečovať činnosti s technickými inšpekciami prevádzkovaných diaľnic
- zabezpečovať činnosti súvisiace s dopravnou štatistikou nehodovosti na cestnej sieti spoločnosti a aktívne riešiť a spolupracovať v oblasti bezpečnosti cestnej premávky.

- práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- príjemne pracovné prostredie v nových priestoroch business centra,
- pružný pracovný čas,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nosné konštrukcie stavby, dopravné stavby, cesty, dopravné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímový hráč s dobrými komunikačnými zručnosťami,
- schopnosť zvládať úlohy v časovom strese,
- flexibilita a ochota spolupráce,
- ochota pracovať v open space kancelárii.

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 4042202  Dátum zverejnenia: 5.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 345 EUR/mesiac