Všade blízko

Remeselník - natierač (práca na týždňové turnusy v rámci SR)

Miesto práce
Čadca
Termín nástupu
01.07.2019, dohodou
780 EUR + príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Čadca
Práca na týždňové turnusy v rámci Slovenska

Zamestnanec zodpovedá za:
- vykonávanie a organizovanie ucelenej odbornej práce podľa daných postupov a prevádzkových režimov pri vykonávaní protikoróznej ochrany oceľových konštrukcii zariadení diaľnic, s obsluhou strojných zariadení a malej mechanizácie, napr. kompresor, malá elektrocentrála, pieskovacie zariadenie, ručné elektrické náradie, motorová píla a pod. Individuálne remeselné odborné práce
- správne vykonávanie protikoróznej ochrany oceľových konštrukcii nanášaním náterových systémov podľa schválených predpisov
- zabezpečuje odstraňovanie náletových drevín z okolia ciest podľa príkazov nadriadených

- práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- príplatok za prácu v sobotu a nedeľu,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- ďalší stravný lístok pri 11,5 hodinovej pracovnej zmene,
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, vytrvalosť
- pracovitosť
- spolupráca v kolektíve

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 3645315  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 780 EUR + príplatky v zmysle Zákonníka práce a Kolektívnej zmluvy