Všade blízko

Enviro špecialista

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Termín nástupu
1.11.2019 resp. dohodou
od 1212 EUR brutto tarifná mzda + možné osobné ohodnotenie v závislosti od praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NDS hľadá kolegu/kolegyňu na odbor environmentálnych činností.

Vašou úlohu bude:
- príprava podkladov v oblasti životného prostredia pri investičnej príprave stavieb
- príprava výziev na obstaranie a kontrola dodaných odborných štúdií v oblasti životného prostredia - ochrany prírody a Natura 2000, adaptácie na zmenu klímy, ochrany vôd, ochrany ovzdušia, hlukových štúdií, nakladania s odpadmi (depónie, výrub z tunela, manažment s rúbaninou, atď.)
- sledovanie procesov spojených s povoľovaním stavieb a kontrola plnenia uložených podmienok z rozhodnutí povoľujúcich orgánov
- poskytovať odbornú súčinnosť pri vybavovaní povolenia (súhlasy, výnimky z druhovej a územnej ochrany, Natura 2000, procesu EIA, povolenia na výruby drevín,...)
- aktívne sa zúčastňovať v územných, stavebných a kolaudačných konaniach s dôrazom na sledovanie procesných náležitostí a oprávnenosť požiadaviek účastníkov konania zastupujúcich záujmy ŽP
- sledovať a objektívne vyhodnocovať výsledky a postupy monitoringov ŽP (poprojektovej analýzy vyplývajúcej z procesu EIA), spolupracovať na príprave ich zadaní
- komunikácia s Ministerstvom dopravy a medzinárodnými organizáciami (JASPERS, Európska komisia) a Ministerstvom životného prostredia Slovenskej republiky
- služobné cesty v rámci SR

- práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- príjemne pracovné prostredie v nových priestoroch business centra,
- pružný pracovný čas,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera (Doplnkové dôchodkové sporenie,)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti ZP.
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

environmentalistika, krajinné plánovanie, ekológia so špecializáciou na posudzovanie vplyvov na životné prostredie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy
AutoCAD - Základy
MicroStation - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Odborná spôsobilosť v oblasti environmentálnych činností
- znalosť Zákona č. 24/2006 Z. z. - Zákon o posudzovaní vplyvov na životné prostredie - výhodou
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- tímová práca
- schopnosť zvládať stresové situácie
- precíznosť, dochvíľnosť a chuť vzdelávať sa v odbore

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.
Zamestnáva viac ako 2 000 ľudí.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.
Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.
V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Žiadna voľná pracovná pozícia vás neoslovila?

Online dotazník
ID: 3384963  Dátum zverejnenia: 8.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1212 EUR brutto tarifná mzda + možné osobné ohodnotenie v závislosti od praxe kandidáta