Špecialista investičnej prípravy

Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Miesto práce
Dúbravská cesta 14, Karlova Ves
Termín nástupu
01.03.2019, prípadne dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1212 EUR tarifná mzda + možné výkonnostné ohodnotenie v závislosti od praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na odbore prípravy diaľníc, hľadáme kolegu/kolegyňu s dobrou znalosťou v oblasti prípravy líniových stavieb a s proaktívnym prístupom k práci zameraného na výsledok.
Vašou úlohou bude:
- spracovávanie súťažných podkladov pre jednotlivé stupne dokumentácií, spolupráca pri
procese verejného obstarávania
- zabezpečovanie a koordinácia spracovania dokumentácií technickej štúdie, procesu EIA, štúdii realizovateľnosti, dokumentácií na územné rozhodnutie, dokumentácií pre
stavebný zámer, dokumentácií pre stavebné povolenie a dokumentácií na ponuku, dopravných modelov, CBA analýz pre stavby diaľnic a rýchlostných ciest
- zodpovednosť za komplexnú technickú kontrolu vypracovanej dokumentácie v zmysle dodržiavania súťažných podmienok, platných vyhlášok a zákonov
- koncepčná a analytická práca v oblasti prípravy diaľnic a rýchlostných ciest
- služobné cesty v rámci SR

- práca v stabilnej a dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- príjemne pracovné prostredie v nových priestoroch business centra,
- pružný pracovný čas,
- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- príspevok vo výške ročnej diaľničnej známky,
- príspevok do III. piliera od 16,60 EUR/mesačne (Doplnkové dôchodkové sporenie)
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky navyše oproti Zákonníku práce
- možnosť využívať vlastné rekreačne zariadenie,
- možnosť odborného vzdelávania.

Kontaktovať budeme len vyhovujúcich uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberový pohovor

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná fakulta, dopravné stavby, IKDS, dopravné inžinierstvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota nestále vzdelávať sa a odborne rásť,
- nadhľad pri riešení úloh
- dobré vyjednávacie zručnosti
- orientácia na ciel

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. vznikla 1. februára 2005. Založil ju zákonom štát a v mene štátu koná Ministerstvo dopravy a výstavby SR.
Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky. Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností. Predovšetkým je to plánovanie, príprava a výstavba diaľnic, ich údržba a realizácia opráv. V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.
Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Dúbravská cesta 14
84104 Bratislava

Kontakt

ID: 3258227   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1212 EUR tarifná mzda + možné výkonnostné ohodnotenie v závislosti od praxe kandidáta