Sprievodca/ sprievodkyňa na zastupovanie počas MD a RD

Národná banka Slovenska

Miesto práce
Kremnica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1085 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika práce:
Poskytovanie komplexných služieb návštevníkom múzea. Správa skladových zásob tovaru určeného na priamy predaj a správa pokladničnej hotovosti.

Popis rozhodujúcich činností na pracovnom mieste:
• Sprevádza návštevníkov po stálych expozíciách a aktuálnych výstavách.
• Poskytuje návštevníkom komplexné informácie o múzeu, aktuálnej výstave a o histórii Kremnice.
• Zabezpečuje vzdelávacie, propagačné a tvorivé podujatia pre verejnosť.
• Dohliada na bezpečnosť návštevníkov a vystavených predmetov.
• Predáva vstupenky a propagačné predmety, vedie registračnú pokladňu a spravuje sklad predajného tovaru.
• Vykonáva pravidelnú a mimoriadnu inventarizáciu tovaru.
• Pravidelne vyhodnocuje návštevnosť múzea a predaj tovaru.
• Aktívne sa zúčastňuje tematických múzejných akcií určených pre verejnosť.
• Riadi sprievodcovskú činnosť brigádnikov počas letnej sezóny.

Základná zložka mzdy:od 1085 €

Konkrétna výška mzdy bude závisieť od dosiahnutého vzdelania, doterajších pracovných skúseností a odborných vedomostí vybraného kandidáta.
Ponúkame najmä tieto benefity:
• týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• 5 dní plateného pracovného voľna
• možnosť získať štvrťročné odmeny za výsledky práce
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• profesijný a odborný rozvoj

Doplňujúce informácie:

Zaujalo Vás toto miesto a chcete sa prihlásiť? Prosím kliknite nižšie na „Poslať spoločnosti životopis“ a budete presmerovaný priamo do nášho systému, kde vyplníte prihlasovací formulár. Termín na prihlásenie je najneskôr do 10.2.2023.

Bližšie informácie o podmienkach spracúvania osobných údajov nájdete na: https://www.nbs.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov .

Pracovné miesto je prístupné bez ohľadu na pohlavie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

všeobecnovzdelávacie, pedagogické, sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Kvalifikačný profil:
• vzdelanie: stredoškolské
• zameranie: všeobecnovzdelávacie, pedagogické, sociálna práca
• relevantná prax v odbore: najmenej 1 rok

Odborný profil:
• aktívna znalosť anglického jazyka vrátane odbornej terminológie je požadovaná, vítaná je aspoň základná znalosť nemeckého jazyka, príp. ďalších cudzích jazykov
• IT zručnosti: používateľská úroveň MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Outlook, Internet
• všeobecný spoločensko-kultúrny rozhľad
• administratívne zručnosti
• zručnosť vedenia záznamov
• základy účtovníctva

Profil sociálnych a osobnostných kompetencií:
• komunikačné zručnosti
• prezentačné zručnosti
• etiketa a spoločenský protokol
• samostatnosť
• spoľahlivosť a zodpovednosť
• organizačné a koordinačné schopnosti

Národná banka Slovenska (NBS) je nezávislou centrálnou bankou Slovenskej republiky. Vznikla 1. januára 1993 na základe zákona NR SR č. 566/1992 Zb. o Národnej banke Slovenska, ktorý určuje jej postavenie, funkcie a úlohy. Národná banka Slovenska je nezávislou inštitúciou, ktorej základnou funkciou je udržiavanie cenovej stability.
Od 1. januára 2009 je súčasťou Eurosystému. V spolupráci s Európskou centrálnou bankou a spolu s ostatnými centrálnymi bankami krajín eurozóny zabezpečuje stabilný menový vývoj a hospodársky rast v eurozóne. Medzi dôležité úlohy centrálnej banky patrí dohľad nad finančným trhom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4512034  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1085 €