Prevádzkový technik/ prevádzková technička na dobu určitú do 31.12.2021

Národná banka Slovenska

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 895 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Charakteristika práce:
Komplexné vykonávanie pravidelných odborných prehliadok, kontrol a obsluhy technických a technologických zariadení a stavebných celkov, vrátane odstraňovania porúch, havarijných stavov a vykonávania opráv.

Popis rozhodujúcich činností na pracovnom mieste:
• Vykonáva pravidelnú dennú kontrolu technických zariadení budov (vzduchotechnických, vodárenských, klimatizačných, energetických).
• Vykonáva odstraňovanie poruchových stavov a havarijných stavov na technických zariadeniach budov.
• Vykonáva záznamy o príslušných kontrolách a odborných prehliadkach.
• Kontroluje chod technických zariadení a identifikuje poruchy.
• Zúčastňuje sa profylaktických prehliadok a údržby. Rieši požiadavky, odstraňuje poruchy na zariadeniach, vykonáva opravy, údržbu, správu a prevádzku objektov.
• Komunikuje s dodávateľskou organizáciou pri odstraňovaní porúch.
• Vykonáva vyslobodzovanie osôb z výťahov.
• Vykonáva údržbárske práce súvisiace s prevádzkou a správou budov.

Základná zložka mzdy:od 895 €

Konkrétna výška mzdy bude závisieť od dosiahnutého vzdelania, doterajších pracovných skúseností a odborných vedomostí vybraného kandidáta.

Ponúkame najmä tieto benefity:
• týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
• 3 dni voľna na regeneráciu v súvislosti s ochorením,
• možnosť získať odmeny za výsledky práce,
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• profesijný a odborný rozvoj

Doplňujúce informácie:

Zaujalo Vás toto miesto a chcete sa prihlásiť? Prosím kliknite nižšie na „Poslať spoločnosti životopis“ a budete presmerovaný priamo do nášho systému, kde vyplníte prihlasovací formulár. Termín na prihlásenie je najneskôr do 26.1.2021.

Bližšie informácie o podmienkach spracúvania osobných údajov nájdete na: https://www.nbs.sk/sk/ochrana-osobnych-udajov .

Pracovné miesto je prístupné bez ohľadu na pohlavie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

2

Kvalifikačný profil:
• vzdelanie: učňovské / stredné odborné
• zameranie: technické
• relevantná prax v odbore: najmenej 2 roky

Odborný profil:
• znalosť „Vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR č. 508/2009 Z.z. v znení neskorších predpisov“
• osvedčenie poľa § 21 a viac
• IT zručnosti: MS Word, Lotus Notes, Internet
• technické zručnosti
• čítanie technických výkresov
• iné požiadavky: vodičské oprávnenie skupiny B
Vítané:
• zváračské skúšky
• oprávnenie na obsluhu kotlov triedy 4, v zmysle vyhlášky 5808/2009 Z.z.
• znalosť a zručnosť v oblasti vyhradených technických a vzduchotechnických zariadení
• oprávnenie na obsluhu tlakových nádob
• oprávnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení
• zručnosti a znalosti v oblasti stavebnej údržby budov

Profil sociálnych a osobnostných kompetencií:
• tímová spolupráca
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• presnosť a dôslednosť
• schopnosť pracovať pod stresom
• operatívne schopnosti

Národná banka Slovenska (NBS) je nezávislou centrálnou bankou Slovenskej republiky. Vznikla 1. januára 1993 na základe zákona NR SR č. 566/1992 Zb. o Národnej banke Slovenska, ktorý určuje jej postavenie, funkcie a úlohy. Národná banka Slovenska je nezávislou inštitúciou, ktorej základnou funkciou je udržiavanie cenovej stability.
Od 1. januára 2009 je súčasťou Eurosystému. V spolupráci s Európskou centrálnou bankou a spolu s ostatnými centrálnymi bankami krajín eurozóny zabezpečuje stabilný menový vývoj a hospodársky rast v eurozóne. Medzi dôležité úlohy centrálnej banky patrí dohľad nad finančným trhom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4023760  Dátum zverejnenia: 21.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 895 €