Recepčná/ý, Referent podateľne a registratúry

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacV zmysle 553/2003 Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Výsledný plat bude predmetom osobného pohovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie chodu recepcie
- vítanie a starostlivosť o návštevy
- vybavovanie telefonickej, elektronickej a listovej komunikácie
- vedenie korešpondencie
- zabezpečovanie zasadnutí a pracovných stretnutí
- administratívna činnosť v rámci Kancelárie generálneho riaditeľa
- zabezpečovanie správy registratúry a registratúrneho strediska
- zabezpečovanie informačnej, organizačnej a evidenčnej práce
Kancelárie generálneho riaditeľa - zabezpečovanie zástupu sekretárky
- zabezpečovanie práce podateľne
- styk s poštovým úradom
- expedícia a rozdeľovanie listových zásielok v rámci agentúry
- centrálna evidencia doručených záznamov v informačnom systéme
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť
- lojalita
- samostatnosť
- precíznosť
- zodpovednosť
- dôslednosť
- komunikatívnosť
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- skúsenosti s vybavovaním korešpondencie,
archiváciou, podateľňou a registratúrou sú
výhodou

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Ministerstva investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie.

Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:
Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry Slovenskej republiky.
Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk.
Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy.
Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4496625  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac