Manažér pre ÚPVS

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacV zmysle 553/2003 Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc a podpora pri registrácii užívateľov k službám,
- komunikácia s užívateľmi ohľadne zmluvného vzťahu,
- riešenie požiadaviek, námietok, dotazov a sťažností užívateľov ohľadom služby,
- pri technických problémoch užívateľov, komunikácia s Ústredným kontaktným centrom, t.j. technická podpora ÚPVS, zabezpečovaná externe dodávateľom,
- aktivácia a deaktivácia služieb a užívateľských kont,
- konzultácie a podpora ostatných odborov v procese úpravy systémov,
- kontrola a pripomienkovanie dokumentácie, kontrola súladu funkčnosti diela s dokumentáciou,
- podpora pri testovaní nových funkcionalít/služieb,
- návrhy a zber pripomienok k prevádzke a k službám ÚPVS,
- komunikácia so správcom systémov a s dodávateľom pri rozhodovaní o zmene /rozšírení/ nasadení nových služieb,
- riešenie prevádzkových otázok v rámci spoločných prevádzkových stretnutí so správcom a dodávateľmi,
- príprava a revízia všeobecných podmienok poskytovania služieb, interných prevádzkových predpisov,
- sledovanie dodržiavania stanovených SLA parametrov, spolupráca na riešení incidentov s riešiteľskými skupinami,
- analytické a konzultačné činnosti pri riešení incidentov,
- komunikácia a riešenie incidentov s kľúčovými používateľmi ÚPVS a poskytovateľmi elektronických služieb integrovaných na ÚPVS,
- sledovanie príslušnej platnej legislatívy

Hľadáme kolegu do dynamického tímu prevádzky informačných technológií, ktorý bude zabezpečovať fungovanie Ústredného portálu verejnej správy. Ak sa nebojíš nových výziev, máš jedinečnú príležitosť urobiť elektronické služby štátu lepšími.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

Ochota učiť sa nové veci, samostatnosť, dôslednosť, proaktívny prístup k práci

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Ministerstva investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie.

Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:
Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry Slovenskej republiky.
Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk.
Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy.
Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4179346  Dátum zverejnenia: 2.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac