Systémový špecialista - Správa virtualizačných platforiem

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES)

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
2 300 EUR/mesiacV zmysle 553/2003 Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa virtualizačných platforiem (VMWare, Oracle VM, KVM, Docker),
- znalosť správy OS Linux (Oracle Linux, Redhat) na administrátorskej
úrovni,
- znalosť konfiguračného manažmentu (Ansible/script)
- správa a administrácia ZABBIX monitoring riešenia,
správa Elasticsearch, ELK stack, Kibana,
- správa automatizovaných systémov na konfiguráciu aktívnych prvkov.

- flexibilná pracovná doba,
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oblasť IT/matematického zamerania výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

5

Skúsenosti IT infraštruktúra.
Znalosť TCPIP.
Znalosť a administrácia vzdialenej správy.

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Ministerstva investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie.

Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:
Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry Slovenskej republiky.
Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk.
Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy.
Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4013126  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac