Interný audítor

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacMzda bude určená v závislosti na výške vzdelania a dĺžke odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Audítorská činnosť na úrovni zamestnávateľa,
• podieľa sa na organizácii auditov v rámci agentúry, v prípade potreby na organizácii
auditov v spolupráci s externým audítorom,
• detailne pripravuje plány interných auditov,
• svoje zistenia komunikuje s generálnym riaditeľom agentúry, v intenciách k interným
aktom riadenia,
• posudzuje hospodárnosť a efektívnosť riadiacich rizík a procesov v agentúre,
• kontroluje finančné analýzy potrebné pre efektívne riadenie procesov agentúry,
• kontroluje hospodárnosť, efektívnosť, účelovosť vynaložených verejných zdrojov,
• identifikuje základné procesné nedostatky v zabezpečení informačných systémov.

• Flexibilná pracovná doba,
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
• príspevok zamestnávateľa do III. piliera.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou: ekonomického, právnického, technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 5 ročná odborná prax v oblasti auditu, alebo v oblasti informačnej bezpečnosti

Počet rokov praxe

5

• vlastník certifikátu ISO/IEC 2700X

Podrobná znalosť Zákona č. 357/2015 Z.z. o finančnej kontrole a audite a doplnení niekto-rých zákonov.

Znalosť Zákona č. 60/2018 Z.z o Kybernetickej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov a príslušných vyhlášok NBÚ.

Znalosť ISO 19011, smernice pre auditovanie systémov manažmentu.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
vysokoškolské vzdelanie II.stupňa, výhodou: ekonomického, právnického, technického smeru.

• Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita,
• tímové myslenie,
• analytické myslenie,
• znalosť anglického jazyka vrátane odbornej terminológie
výhodou,
• bezúhonnosť.

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Ministerstva investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie.

Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:
Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry Slovenskej republiky.
Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk.
Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy.
Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3990928  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac