Tester senior pre Ústredný portál verejnej správy

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES)

Miesto práce
Trnavská cesta 100, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacZákon č. 553/2003 Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikácia, spolupráca a vedenie stretnutí s inštitúciami, orgánmi štátnej správy a s kľúčovými partnermi;
- evidencia, analýza a riešenie incidentov;
- aktívne reakcie na identifikované prevádzkové incidenty a iniciácia ich riešenia;
- vytváranie reportov a pravidelných správ o činnosti priamemu nadriadenému;
- testovanie nových a existujúcich funkcionalít/služieb UPVS;
- vytváranie automatizovaných testov;
- riešenie prevádzkových otázok v rámci spoločných prevádzkových stretnutí so správcom a dodávateľom;
- práca s technickou dokumentáciou (detailné funkčné špecifikácie, integračné manuály, testovacie scenáre);
- vytváranie plánu testovania a testovacích scenárov;
- orientovanie sa vo funkcionalitách modulov Ústredného portálu verejnej správy;
- príprava stanovísk a vyjadrení pre iné orgány verejnej moci vo veci elektronického doručovania;
- sledovanie príslušnej platnej legislatívy, práca so zákonom o e-Governemente.

- flexibilná pracovná doba
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- program MultiSport - možnosť využitia MultiSport karty
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie resp. IT výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
XML - Pokročilý
XSD - Pokročilý
SOAP - Pokročilý
REST - Pokročilý

- pokročilé znalosti s príkazovým riadkom a vytváraním skriptov;
- komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita;
- analytické myslenie, schopnosť analyzovať a riešiť problémy;
- proaktivita;
- tímové myslenie;
- ochota učiť sa nové veci;
- odolnosť voči stresu.

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Ministerstva investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie.

Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:
Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry Slovenskej republiky.
Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk.
Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy.
Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3942953  Dátum zverejnenia: 27.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac