Pracovník NOC (Network Operation Center)

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacV prípade práce na dohodu sa jedná o Dohodu o brigádnickej práci študenta - mzda 5,-EUR/Hod/Brutto Zamestnanci na plný úväzok sú odmeňovaní v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z., Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov, mzda sa v tomto prípade odvíja od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Monitoring informačných systémov a ICT infraštruktúry
• Aktívne reakcie na identifikované prevádzkové incidenty a iniciácia ich riešenia
• Evidencia incidentov, ich analýza a riešenie podľa databázy znalostí
• Vytváranie reportov a pravidelných správ o činnosti
• Práca aj v noci vrátane sviatkov a víkendov
• V prípade práce na dohodu sa jedná o Dohodu o brigádnickej práci študenta - mzda 5,-EUR/Hod/Brutto

- väčší počet dní dovolenky
- stravné lístky v hodnote 4,50 €
- príspevok zamestnávateľa do III. piliera

• výberové konanie sa vzhľadom na aktuálnu mimoriadnu situáciu ohľadom epidémie COVID-19 uskutoční online

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické zameranie resp. IT výhodou

• Bezúhonnosť
• Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
• Tímové myslenie
• Analytické myslenie
• Znalosť anglického jazyka vrátane technickej terminológie, úroveň B2
• Znalosti v oblasti počítačových sietí, IP technológii, networkingu a pod.
• Skúsenosti v oblasti IT prevádzky výhodou
• Povedomie o IT bezpečnosti a štandardoch

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu zameraná na informatiku a bezpečnosť.

Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:
Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry slovenskej republiky.
Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk.
Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy.
Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru.

Ponúkame:
Prácu v mimoriadnej zaujímavej oblasti IT s celonárodným dosahom.
Príležitosť pre rozvoj kariéry a ďalšieho profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Trnavská cesta 100
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Komorníková
E-mail: poslať životopis
ID: 3657315  Dátum zverejnenia: 25.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac