Systémový špecialista

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
553/2003 Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme špecialistu na administráciu linuxových a windows serverov na virtualizačnej platforme KVM a VMware.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Počítačové znalosti:
- Unix/Linux - expert
- MIcrosoft Windows - expert
- Administrácia UNIX/Linux - expert
- Administrácia VMware - expert
- Administrácia LAN/WAN - základy
Osobnostné predpoklady:
- Bezúhonnosť
-Komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
- Analytické myslenie, schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- Proaktivita
- Tímové myslenie
- Ochota učiť sa nové veci
- Odolnosť voči stresu

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Ministerstva investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie.

Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:
Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry Slovenskej republiky.
Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk.
Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy.
Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3597512  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 553/2003 Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme