Finančný manažér

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES)

Miesto práce
Trnavská cesta 100, 821 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinačná a metodická činnosť v rámci využívania finančných prostriedkov
Európskej únie a iných verejných zdrojov alebo finančných prostriedkov iných
finančných nástrojov;
- komplexné zabezpečovanie prác súvisiacich s prípravou, implementáciou, monitorovaním, projektovým a finančným riadením projektov z oblasti informatiky a informatizácie spoločnosti financovaných najmä prostredníctvom štátneho rozpočtu, Európskych štrukturálnych a investičných fondov (EŠIF) a iných finančných nástrojov Európskej komisie na pozícií finančný manažér;
- zabezpečuje finančné riadenie projektov v súlade s internými predpismi NASES, platnou legislatívou Slovenskej republiky a Európskej únie, príslušnými štandardami a metódami projektového riadenia a inými záväznými dokumentmi konkrétneho finančného nástroja alebo programu a pokynmi nadriadeného;
- pripravuje a vypracováva žiadosti o platbu a inú dokumentáciu súvisiacu s financovaním projektov, kontroluje podklady od dodávateľov, spolupracuje na správnom zaúčtovaní jednotlivých výdavkov, kontroluje čerpanie rozpočtových položiek podľa skupín výdavkov v rámci rozpočtov projektov, kontroluje oprávnenosť výdavkov v zmysle pravidiel financovania konkrétneho finančného nástroja;
- dohliada na dodržiavanie finančných záväzkov vyplývajúcich zo zmlúv viažucich sa na projekty
- metodicky usmerňuje projektový tím vo finančnej oblasti;
- komunikácia s riadiacim organom a sprostredkovateľským orgánom pod
riadiacim orgánom.

- Prácu v mimoriadnej zaujímavej oblasti IT s celonárodným dosahom .
- Príležitosť pre rozvoj kariéry a ďalšieho profesionálneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- ITMS2014+ - výhodou
- Certifikát PRINCE2 - výhodou
- Zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita a spoľahlivosť
- Odolnosť voči stresu
- Tímová spolupráca
- Schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- Užívateľská znalosť PC
- Ochota učiť sa nové veci
- Analytické, štruktúrované myslenie

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Úradu vlády SR zameraná na informatiku a bezpečnosť.

Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:
Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry slovenskej republiky
Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk
Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy
Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru

Ponúkame:
Prácu v mimoriadnej zaujímavej oblasti IT s celonárodným dosahom
Príležitosť pre rozvoj kariéry a ďalšieho profesionálneho rastu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kollárova 8
917 01 Trnava
ID: 3225779   Dátum zverejnenia: 7.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou