Recepčná/Referent podateľne a registratúry

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES)

Miesto práce
Trnavská cesta 100 ( BC Omnipolis ), Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie chodu recepcie
- vítanie a starostlivosť o návštevy
- vybavovanie telefonickej, elektronickej a listovej komunikácie
- vedenie korešpondencie
- zabezpečovanie zasadnutí a pracovných stretnutí
- administratívna činnosť v rámci Kancelárie generálneho riaditeľa
- zabezpečovanie správy registratúry a registratúrneho strediska
- zabezpečovanie informačnej, organizačnej a evidenčnej práce Kancelárie generálneho riaditeľa
- zabezpečovanie práce podateľne
- styk s poštovým úradom
- expedícia a rozdeľovanie listových zásielok v rámci agentúry
- centrálna evidencia doručených záznamov v informačnom systéme
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Informácie o výberovom konaní

- prosíme zasielať životopisy s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Fakturácia - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- precíznosť
- zodpovednosť
- dôslednosť
- komunikatívnosť
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- skúsenosti s vybavovaním korešpondencie, archiváciou, podateľňou a registratúrou sú výhodou

Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (agentúra NASES) je príspevková organizácia Úradu vlády SR zameraná na informatiku a bezpečnosť.

Medzi hlavné úlohy agentúry patrí najmä:
Rozvoj a prevádzka centrálnej komunikačnej infraštruktúry slovenskej republiky
Rozvoj a prevádzka služieb Ústredného portálu verejnej správy - slovensko.sk
Rozvoj a prevádzka mnohých ďalších informačných systémov verejnej správy
Rozvoj a prevádzka systémov informačnej bezpečnosti a systémov na ochranu kybernetického priestoru

Ponúkame:
Prácu v mimoriadnej zaujímavej oblasti IT s celonárodným dosahom
Príležitosť pre rozvoj kariéry a ďalšieho profesionálneho rastu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kollárova 8
917 01 Trnava
ID: 2650935   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou