Logo NARA s.r.o.

Hľadáme kreatívneho interiérového architekta/dizajnéra

NARA s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 67, Nitra-Horné Krškany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
9 EUR/hod.Od 9 eur / hodinu Základná mzda je závislá od praxe a skúseností. Bonusy na základe predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Tvorba 2D/3D vizualizácii v grafických programoch
  • Príprava prezentácií a moodboardov
  • Vypracovávanie cenových ponúk a návrhov pre klientov
  • Udržiavanie vzťahov s existujúcou klientelou
  • Vytváranie návrhov interiérov pre rôzne projekty
  • Konzultácie s klientmi ohľadom ich požiadaviek a predstáv
  • Práca s materiálmi, farbami a svetlom
  • Navrhovanie a výber nábytku a doplnkov
  • Realizácia a dohľad nad realizáciou projektov

Ako kreatívny interiérový architekt/dizajnér budete navrhovať rôzne projekty a spolupracovať s klientmi na vytváraní unikátnych a štýlových interiérov.

Typický deň na pozícii interiérového architekta/dizajnéra môže zahŕňať stretnutie s klientom, tvorbu vizualizácií v grafických programoch, prípravu prezentácií a návrhov, konzultácie s dodávateľmi a dohľad nad realizáciou projektov.

  • Vzdelávanie a osobnostný rast
  • Práca v dizajnovom showroome
  • Výstavy a školenia zabezpečené firmou
  • Príjemný kolektív

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

interiérový dizajn, stavebníctvo, architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SketchUp - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Autodesk 3ds Max - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Prax v interiérovom dizajne
  • Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Proklientský prístup a schopnosť budovať dlhodobé vzťahy
  • Estetické cítenie a priestorová predstavivosť
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Záujem o oblasť nábytku a dizajnu
  • Vzdelanie v oblasti interiérového dizajnu alebo podobnej oblasti
  • Zručnosti v modelovaní a práca s dizajnovými softvérmi
  • Schopnosť pracovať v tíme a flexibilita

NARA interiérový ateliér ponúka kompletný servis v oblasti zariaďovania interiérov. Pracujeme s poprednými talianskymi značkami, ktoré sú lídrami vo svete interiérového dizajnu. Každý interiér je pre nás výzvou a s individuálnym prístupom sa snažíme plniť požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivona Caponi
E-mail: poslať životopis
ID: 4821650  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.