NAOS Pharmacy Representative

NAOS SLOVAKIA s. r. o.

Banskobystrický kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacfixná mzda ( možná dohoda na základe skúseností ) + motivujúca variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého, dynamického tímu hľadáme ďalšiu posilu na pozíciu Pharmacy Representative, pre značky Bioderma a Institut Esthederm.

Čo bude tvojou náplňou práce ?

- vykonávanie objednávok v lekárňach, zabezpečenie plnenia stanoveného plánu v
pridelenom regióne.
- odovzdávanie informácií o dermokozmetických produktoch za účelom efektívneho
predaja v určených lekárňach
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekárnikmi
- uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- dosiahnutie stanovených predajných výsledkov
- reportovanie výsledkov a plánov nadriadenému

Čo ti ponúkame ?

- zázemie medzinárodnej spoločnosti
- služobný automobil
- mobilný telefón, počítač, tablet
- vysoké odborné zaškolenie
- možnosť profesionálneho rastu
- konkrétnejšie benefity si necháme pre úspešných kandidátov :)

Životopis spolu s fotografiou zasielajte e-mailom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, farmácia, prírodné vedy, príp. príbuzné odbory výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- dynamická a komunikatívna osobnosť
- vysoké pracovné nasadenie, komunikačné a organizačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- tímový hráč
- skúsenosti s priamym predajom

Slovenské zastúpenie francúzskej dermatologickej spoločnosti NAOS, ktorá združuje značky BIODERMA, Institut Esthederm a Etat Pur, s vedúcou pozíciou na trhu. Sme malá pobočka – u nás nie si len jeden z mnohých, každý je viditeľný a dôležitý. Viac o nás si môžete pozrieť na našej stránke www.naos.com/sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4399915  Dátum zverejnenia: 10.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac