Účtovník / účtovníčka

NANOTEC s.r.o.

Miesto práce
Šteruská, Vrbové
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac13 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná pozícia vhodná pre kandidáta so skúsenosťou v účtovníctve: kompletné vedenie podvojného účtovníctva vrátane závierkových aktivít, vedenie skladovej evidencie, fakturácia, Intrastat, Cashflow, MultiCash - bankové operácie, komunikácia so zákazníkmi a úradmi štátnej správy, administratívne a logistické práce podľa potreby...

možnosť sebarealizácie, práca v mladom kolektíve, príjemné pracovné prostredie, pohyblivá pracovná doba (na základe dohody)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert

Znalosť daňových zákonov (DPH, Zákon o dani z príjmu), ovládanie účtovníctva Asseco Solutions Spin vítaná, samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť a presnosť pri plnení úloh, analytické myslenie, záujem o ďalšie vzdelávanie sa....

Spoločnosť zastupujúca pre Slovenský a Český trh popredných svetových výrobcov spotrebného materiálu a tlačiarenských strojov pre veľko-formátovú digitálnu sublimačnú potlač (špecializovaný veľkoobchod a servis, zahraničný obchod).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Semenárska, 1760
92203 Vrbové
ID: 1577555  Dátum zverejnenia: 19.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac