Výstupný/á kontrolór/ka

Nanogate Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď
661 - 782 EUR/mesiacod 611€ základná mzda (podľa odpracovaných rokov) + 50€ variabilná zložka po skúšobnej dobe 120€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca kontrolóra kvality v 3-zmennej prevádzke
Vizuálna kontrola kvality produktov podľa prislúchajúcej dokumentácie a interných predpisov
Evidencia interných reklamácií zistených pri kontrole jednotlivých pracovníkov
Dodržiavanie činností popísaných v dokumentácii systému manažérstva kvality,
Dodržiavanie pracovných inštrukcií,
Dodržiavanie kontrolných plánov
Sortovanie výrobkov na základe zákazníckych reklamácií
Evidencia nezhodných výrobkov z výstupnej kontroly
Evidencia interných reklamácií zistených pri kontrole výrobkov
Iniciovať nápravu pri nedodržaní kvalitatívnych znakov produktu
Iniciovať nápravu pri nedodržaní predpísaných výrobných postupov operátormi

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku
13. plat
príležitosť pre odborný a kariérny rast
prémie podľa dochádzky, bonusy za prácu vo sviatok, víkend nad rámec zákonníka
stravovanie v podnikovej jedálni
poukážka na voľnočasové aktivity do Prédia

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem. Kontaktovať budeme iba tých , ktorí vyhovujú našim kritériám.
Životopisy prosíme posielať na danú mailovú adresu, záujemcov o pracovnú pozíciu budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zmysel pre precíznu prácu
trpezlivosť, technické myslenie, zodpovedný prístup k práci, flexibilita, farbocit

Techniplas ist ein globaler Anbieter von hochentwickelten Kunststoffkomponenten und designorientierten, multifunktionalen Oberflächen, vor allem für den Automobilsektor, aber ebenfalls für Industrie- und Konsumgüter, oder die Medizinbranche.
Die Techniplas Gruppe unterhält weltweit 28 Standorte mit Produktion, Vertrieb und / oder Technologiezentren und beschäftigt knapp 4.000 Mitarbeitende.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 527324  Dátum zverejnenia: 24.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 661 - 782 EUR/mesiacod 611€ základná mzda (podľa odpracovaných rokov) + 50€ variabilná zložka po skúšobnej dobe 120€