Logo Nanogate Slovakia s.r.o.

Technik údržby

Nanogate Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Staničná 502, Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
asap
7,5 EUR/hod.Výška základnej mzdy závisí od pracovných skúseností a znalostí kandidáta. Po odpracovaní 1 mesiaca k základnej mzde bude pripočítaná variabilná zložka mzdy vo výške 65€ -80€, dochádzkový bonus 80 € a ostatné príplatky podľa platného Mzdového predpisu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Nanogate Slovakia hľadá vhodného kandidáta na pracovnú pozíciu Technik údržby do 3- zmennej prevádzky.
Náplň práce:
▪ pravidelná preventívna údržba na strojoch a výrobnych zariadeniach
▪ korektívna údržba na strojoch s cieľom zníženia , eliminácie prestojov na strojoch

▪ vedenie dokumentácie k všetkým výrobným zariadeniam

▪ vykonávanie elektrických opráv, kontrol na formách - spolupráca s oddelením nástrojárne
▪ vykonávanie drobných opráv na príslušenstve pre výrobu (prípravky , iné...)
▪ navrhovanie zlepšení s cieľom zvýšenia produktivity strojných zariadení
▪ mimoriadna údržba a opravy výrobných zariadení a evidencia vykonanej údržby
▪ spolupráca pri zabezpečovaní prevádzkovej údržby budovy a areálu spoločnosti

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku
• príležitosť pre odborný a kariérny rast
• po 1 roku odmena k letnej dovolenke a k Vianociam

• zabezpečenie potrebných školení
• prémie podľa dochádzky, bonusy za prácu vo sviatok, víkend nad rámec Zákonníka
   práce
• stravovanie v podnikovej jedálni

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem zamestnať sa v spoločnosti NANOGATE Slovakia s.r.o. a zašlú nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim kritériám. Ďakujeme za pochopenie.
Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí budú spĺňať nami požadované kritériá, budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax minimálne 1 rok v odbore

Počet rokov praxe

1

Odborné školenie podľa §21 alebo §22 vyhl. č.508/2009 Z.z.
Ochota pracovať na 3 zmeny

Techniplas ist ein globaler Anbieter von hochentwickelten Kunststoffkomponenten und designorientierten, multifunktionalen Oberflächen, vor allem für den Automobilsektor, aber ebenfalls für Industrie- und Konsumgüter, oder die Medizinbranche.
Die Techniplas Gruppe unterhält weltweit 28 Standorte mit Produktion, Vertrieb und / oder Technologiezentren und beschäftigt knapp 4.000 Mitarbeitende.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslava Kováčová
Tel.: +421377768552, +421 911 955 918
E-mail: poslať životopis
ID: 4538150  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,5 EUR/hod.