Predajný poradca vo svete nechtovej kozmetiky, 38,5 hod./t

NaniNails s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 190 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vládnite vo svojom vlastnom nechtovom kráľovstve a robte prácu, ktorá vás skutočne baví! Do našej siete kamenných predajní nechtovej kozmetiky NaniNails práve hľadáme novú kolegyňu, a to do predajne v CENTRAL Bratislava. Čaká vás zaujímavá práca s množstvom ďalších atraktívnych bonusov.

Čo od práce môžete očakávať?

- Veľkú mieru samostatnosti a zodpovednosti

- Atraktívny systém odmien na vaše osobné úspechy

- Príjemný, priateľský a prevažne ženský kolektív

- Pracovná doba podľa otváracej doby obchodného centra (3-týždenný cyklus: krátky týždeň/dlhý týždeň/3.týždeň: PO-ŠT: od 10 do 18 hodíi, PÁ: od 10 do 16:30 hodin)

- Firemné benefity ako stravenky (zo 100% hradené zamestnávateľom) a multisport karta

- Atraktívne zamestnanecké zľavy a zbožie

- Upresnenie platových podmienok 1 500 € (1 190 € fix + 230 € variabilná zložka + 80 € stravovacia karta)

Čo od vás očakávame?

- PODMIENKOU je vedomosť techniky nechtovej modeláže, prehľad v obore (Vaše skúsenosti uveďte v odpovedi na inzerát)

- Príjemné a milé vystupovanie

- Skúsenosť s predajom v maloobchode

- Komunikačné zručnosti

- Vysokú mieru samostatnosti a zodpovednosti

- Užívateľskú vedomosť práce s počítačom (e-mail, internet, MS Office)

- Dátum nástupu: v priebehu septembra

Zaujal Vás inzerát? Pošlite nám svoj životopis a pripíšte nám pár viet, v ktorých uvediete svoje skúsenosti s nechtovou modelážou: Budeme sa tešiť. Dovidenia!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity